יאכטה ליום הולדת 

 

היאכטה המושלמת ליום/ימי הולדת

 

היאכטה ''גלילאה'' מציעה השכרת יאכטה ליום/ימי הולדת. במסיבת יום הולדת על יאכטה תוכלו ליהנות משיט על יאכטה מרווחת ומאובזרת שתשיט אתכם מהמרינה בהרצליה אל לב הים.

 

יאכטה ליום הולדת – מה אנחנו צריכים לקבל ממנה?

 

יאכטה ליום הולדת היא הזדמנות נהדרת לחגוג יום הולדת באווירה אחרת. כאשר אנחנו הולכים ומנסים יאכטה ליום הולדת אנחנו רוצים להבטיח כי היאכטה תהיה רחבה דיה ושיהיו בה מתקנים איכותיים שיאפשרו לנו לחגוג את יום ההולדת באופן מיוחד ושונה.

 

יאכטה ליום הולדת בכדי לזכות לחוויה ייחודית

 

יאכטה ליום הולדת משמעה כי אנו משקיעים ביום ההולדת ועל כן אנחנו רוצים לקבל מסיבה ייחודית ושונה. יאכטה ליום הולדת חייבת להיות ברמת הגימור הגבוהה ביותר והצוות בה חייב להיות מרשים ואיכותי בכדי לתת לנו את השירות הטוב ביותר לו אנו זכאים.

 

היאכטה גלילאה – המקום המושלם לימי הולדת

 

הגלילאה מאפשרת לנו מקום מושלם לעריכה של ימי הולדת ביאכטה הכי מתקדמת שיש.  והיא תאפשר לכם לערוך יום הולדת ייחודי שלא תקבלו במקום אחר. על הגלילאה תזכו לחוויה עוצרת חושים וליום הולדת שלא תשכחו למשך תקופה ארוכה והכל בכדי שיום ההולדת שלכם יהיה ייחודי ומיוחד. אם אתם רוצים יאכטה ליום הולדת מיוחדת אזבואו לסיפון הגלילאה ותזכו לאווירה ייחודית ומיוחדת.

 

יאכטה לימי הולדת גלילאה הציוד המתקדם ביותר שיש

 

יאכטה ליום הולדת גלילאה מצוידת בציוד הכי מתקדם בשוק בכדי שאתם תוכלו לערוך את יום ההולדת המושלם. אתם תהנו ביאכטה מציוד רחב ואיכותי שייתן לכם מרחב להנות מיום ההולדת על יאכטה ולהשתעשע ביאכטה. בנוסף אתם תקבלו שף גורמה המבשל ברמה הגבוהה ביותר, לצד ג'קוזי איכותי וכיפי ולצד כל אלו מגיעה גם אפשרות קריוק בכדי שיום ההולדת יהיה באמת מושלם.

יש לציין ולהוסיף שישנה אפשרות לעגון את היאכטה בים ולרדת למיים בצורה בטוחה ומסודרת.יום הולדת על יאכטה הופך להיות אירוע בילתי נשכח.יאכטה ליום הולדת לעד מאה איש זה רק על סיפון הגלילאה.

 

 

 


- השכרת יאכטה לאירועים

Enter your text here

Enter your text here

בניית אתר - קידום פלוס

לאירועים בלתי נשכחים

שלח

שם:

שדה חובה

תודה!

פנייתך התקבלה ותענה בהקדם

טלפון:

שדה חובה

אימייל:

שדה חובה

רוצים לחגוג אירוע על יאכטה? השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית.

עובדים 24/7