ימי גיבוש ,ימי כייף לעובדים

 

אחד המרכיבים בשביעות רצונו של העובד ממקום עבודתו הוא הפעילויות החברתיות אשר יוזם עבורו האחרון. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר אפשרויות לימי גיבוש על יאכטה או ימי כיף על יאכטה שתוכלו להוציא אל הפועל. יום גיבוש על יאכטה או יום כיף לחברה ביאכטה – אפשרות זמינה ומיוחדת מספר חברות כיום המחזיקות בכלי שייט למיניהם, מציעות פעילויות ימיות חווייתיות ליחידים ולקבוצות בגילאים שונים.ימי גיבוש על יאכטה הוא 

אחד האטרקציות המבוקשות ביותר בתחום, היא הפלגה ביאכטה לאורך חופי ישראל. חברות דוגמת קטמרן גלילאה יאכט לעד מאה איש, הן בעלות האמצעים והמומחיות להוציא את אלו אל הפועל. הן מחזיקות ומתחזקות יאכטות איכותיות וגדולות, מעסיקות בעלי מקצוע רלוונטיים ומנוסים וכן פעולות תחת הרישיון הנדרש. הזמנת יום כיף לחברה ביאכטה, לבטח תענה על הצורך החברתי של עובדיה.יום גיבוש על סיפון קטמרן גלילאה הוא הדבר הנכון לעובדיך.

 

ההנאה שתפיקו אתם והקולגות שלכם, תעשיר את האווירה במשרד.

 

באתרי האינטרנט של החברות המציעות פעילות מסוג זה תוכלו להיחשף לתנאיה, כמות האנשים אשר ניתן לכלול בה, עלויות והסדרי הבטיחות. עוד רעיונות ליום כיף מובן שהמגוון הקיים של האפשרויות הוא כמעט בלתי מוגבל. תוכלו לצאת לטיולים רגליים בטבע, במיוחד בחודשי האביב והקיץ.

שבילי הטיול לאורכה ולרוחבה של מדינת ישראל מסומנים היטב, ויתכן כי תוכלו אף לחסוך בעלויות הדרכה. אפשרויות נוספות הן מגוון פעילויות ימיות, אשר לאו דווקא מערבות כלי שייט גדולים, דוגמת שיעורי גלישה, קייקים, ארוחות על חוף הים וכדומה. מובן שאם לכיוון הימי ברצונכם ללכת, מומלץ לא לוותר על האופציה של יום כיף לחברה ביאכטה,יום גיבוש על סיפון קטמרן גלילאה ,ולשלב אותה בדרך כלשהי במהלך האירוע.

 

בטיחות מעל הכל בין אם בחרתם בפעילות יבשתית, ימית או אווירית, ראוי שתקפידו על נהלי בטיחות וביטחון ראויים. אם לדוגמה יצאתם לטיול רגלי של יום אחד, דאגו שאתם ועובדיכם תביאו את הציוד הנדרש לכך, בדגש על מי שתייה בכמות מספקת ותכשירי הגנה מפני השמש. כן לעיתים כדאי לשקול השכרת שירותי אבטחה ועזרה ראשונה למקרה הצורך. ככלל, רעיונות ליום כיף ידרשו הסדרים מהסוג דנן.

 

יחד עם זאת, סביר כי הדרישה עבור כל אחד מהם תהיה ברמה שונה. מומלץ להתייעץ על כך עם המנוסים בארגון ובהוצאה לפועל של אלו, טרם תחליטו כיצד לנקוט בזהירות המתאימה לכל פעילות. אם גם אתם רוצים להעניק לעובדיכם או למשפחתכם יום כיף מהאגדות, אנחנו ממתינים לשיחתכם ויחד נתכנן יום כיף אמיתי.קטמרן גלילאה.

 

בנוסף תמצאו אצלנו תפריט איכותי, מטבח ושף צמוד, בר אלכוהול, מערכת הגברה, תאורה ואווירה ייחודית,ג'קוזי ענק ומחומם,מכונת ברד.

התקשרו, 054-7740222


- השכרת יאכטה לאירועים

Enter your text here

Enter your text here

בניית אתר - קידום פלוס

לאירועים בלתי נשכחים

שלח

שם:

שדה חובה

תודה!

פנייתך התקבלה ותענה בהקדם

טלפון:

שדה חובה

אימייל:

שדה חובה

רוצים לחגוג אירוע על יאכטה? השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית.

עובדים 24/7