הפלגה משפחתית 

 

אם אתם קוראים שורות אלו, גם בכם לבטח בוער הרצון להקדיש זמן מסוים לבן או בת זוגכם ולילדיכם. ניתן בהחלט למלא אותו בחוויות משותפות, שיעשירו ויהדקו את הקשר ביניכם. אחת האטרקציות הפופולאריות ביותר כיום עבור בילוי משפחתי היא הפלגה משפחתית לא רק אותם ברי מזל אשר בבעלותם יאכטה כזו או אחרת, יכולים ליהנות מהפלגה בים הפתוח.

 

חברות רבות בימינו אנו משכירות את כלי השייט שלהם על צוותיהם, כמעט לכל דורש, וכמובן בתשלום. הללו שוכנות לאורך חופי ישראל, ומוציאות הפלגות של מספר שעות בהזמנה.הפלגה משפחתית היא דרך מעולה לשדרג את הזמן אותו אתם מבלים עם משפתכם. כשאתם נמצאים בים הפתוח, הרחק מאנשים אחרים, מרעשים ומהמולה, בני משפחתכם ואתם תוכלו באמת להתמקד האחד בשני.

 

כמובן שהטבע שיתפרס מסביבכם, ובעלי החיים הימיים שלעיתים תוכלו לראות, יתרמו לאווירה הנעימה שתתלווה לחוויה. אפשר לנצל את ההפלגה גם לחגיגת אירוע משפחתי חברות דוגמת זאב הים, מאפשרות לכם לשכור יאכטה גדולה, אשר מסוגלת להכיל עד 100 איש,  ולערוך בה אירועים מיוחדים. בין אם מדובר בבר מצווה, יום הולדת, בריתה או כל חגיגה אחרת, תוכלו להפוך הפלגה משפחתית מצומצמת, לאירוע רב משתתפים, שבני משפחתכם עומדים במרכזו כמובן. זוהי אפשרות זמינה וקלילה, במחיר נוח, להפיק אירוע מיוחד במינו, שייזכר לכם ולשאר הנוכחים לאורך שנים. תוכלו לסייר ברשת האינטרנט, בכדי לאתר את העסקים המציעים את האטרקציה דנן.

 

האם הפלגה כבילוי משפחתי עדיפה על כל פעילות אחרת?

 

אין תשובה אחת נכונה לשאלות מסוג זה. הטוב והנכון ביותר עבור משפחה אחת, לא יהיה זהה באיכותו עבור משפחה אחרת. דירוג העדיפויות בנושא הנידון, הוא בעיקר פונקציה של אופייכם ואורח החיים של משפחתכם. אם למשל אינכם אוהבים לבלות זמן רב בין קירות הבית, ומעדיפים ליהנות מהטבע ומהנופים בארץ, סביר כי הפלגה משפחתית, כמו גם טיולים ברחבי ישראל, יהיו מתאימים לכם. אם, לחלופין, משפחתכם מעדיפה קרקע יציבה תחת רגליה וקורת גג מעל לראשה, אולי תרצו לשקול לדחות את ההפלגה למועד בו תהיו שלמים עם ביצועה, ולהתמקד בפעילות מסוג אחר. כך או כך, אל לכם לוותר לחלוטין על החוויה המיוחדת. אם גם אתם רוצים לחוות הפלגה משפחתית העתידה להיחקק בזיכרונכם ובזיכרון ילדכם, צרו איתנו קשר עוד היום.

 

 


- השכרת יאכטה לאירועים

Enter your text here

Enter your text here

בניית אתר - קידום פלוס

לאירועים בלתי נשכחים

שלח

שם:

שדה חובה

תודה!

פנייתך התקבלה ותענה בהקדם

טלפון:

שדה חובה

אימייל:

שדה חובה

רוצים לחגוג אירוע על יאכטה? השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית.

עובדים 24/7